top of page

Kolejny złoty medal jeszcze przed wakacjami!

Ostatni start przed wakacjami był dla nas niezwykle udany 🤩.

Sezon zakończyliśmy w wielkim stylu, co potwierdził ostatni turniej, na którym nasza zawodniczka pokazała pełnię swoich możliwości.


🥇 Pierwsze miejsce i złoty medal po bardzo dobrych wykonaniach czterech układów wywalczyła Oleksandra Potas❗️ Jej występ był wyjątkowy i zasłużenie zdobyła najwyższe laury. Gratulujemy Saszy i trenerom za ich ciężką pracę i determinację.


Sezon 2023/2024 był dla naszego klubu oraz naszych gimnastyczek wyjątkowo udany. Wspaniałe wyniki, które osiągnęliśmy, są dowodem na to, że ciężka praca i zaangażowanie przynoszą fantastyczne rezultaty.

Każdy start, każdy trening, każda godzina spędzona na sali gimnastycznej przybliżały nas do kolejnego sukcesu.


Z niecierpliwością czekamy na drugą część sezonu, wierząc, że przyniesie ona jeszcze więcej emocji i powodów do radości. Tymczasem życzymy wszystkim udanych wakacji, pełnych odpoczynku i niezapomnianych chwil. Wróćmy na salę z nową energią i gotowi na kolejne wyzwania!


Do zobaczenia po wakacjach! 🎉🌞
8 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page