top of page
Wyniki 2024
24-25.02 TPPS

24-25.02 - Tauron Puchar Polski Seniorek - Warszawa

⚪Oleksandra Potas

Miejsce 5:

- Obręcz  27,900 - Miejsce 5

- Piłka  24,200

- Maczugi 26,600 - Miejsce 5

- Wstązka 24,450 - Miejsce 5

Łącznie: 103,150

 

🟣Barbara Gałek-Olsthoorn

Miejsce 13:

- Obręcz  24,200

- Piłka  23,200

- Maczugi 24,300

- Wstązka 22,450

Łącznie: 94,150

02-03.03 - Puchar Prezydenta Miasta Gdyni - Gdynia

⚪ Fundacja Boomerang - Zespół I

Miejsce 4

Łącznie: 39,460

 

🟣 Fundacja Boomerang - Zespół II

Miejsce 8

Łącznie: 32,960

⚪ Aleksandra Sadzińska - Junior

Miejsce 2

- Obręcz 23,700 - 4 miejsce

- Maczugi 26,350 - 🥇 1 Miejsce

Łącznie: 

🟣 Oleksandra Potas - Senior

Miejsce 1

- Piłka 29,450 - 🥇 1 Miejsce

- Maczugi 26,250 - 🥇 1 Miejsce

Łącznie: 55,700

⚪ Nela Kochańczyk 2016 B

🥈Miejsce 2

- Taneczno-akrobatyczny 17,400

🟣 Palina Kuzmich 2016 A

Miejsce 6

- Taneczno-akrobatyczny 16,550

⚪ Maria Latyntseva 2016 A

🥉Miejsce 3

- Taneczno-akrobatyczny 17,400

🟣 Nikola Żuralska 2015 B

Miejsce 6

- Taneczno-akrobatyczny 16,550

⚪ Laura Maziarz 2015 B

🥈 Miejsce 2

- Taneczno-akrobatyczny 17,400

🟣 Pola Wojtasik 2015 B

Miejsce 7

- Taneczno-akrobatyczny 16,500

 

⚪ Paulina Klawiter-Piwowarska 2015 B

Miejsce 8

- Taneczno-akrobatyczny 15,950

🟣 Kaja Komor 2014 A

Miejsce 7

- Obręcz 17,900

- Piłka 17,550

Łącznie 35,450

⚪ Aniela Wąchocka 2014 A

Miejsce 5

- Obręcz 19,850

- Piłka 18,900

Łącznie 38,750

🟣 Kornelia Krzyżak 2014 B

Miejsce 6

- Taneczno-akrobatyczny 16,300

02-03.03 Gdynia

02-03.03 - Turniej Międzynarodowy FIG - Schmiden

02-03.03 Schmiden

⚪Barbara Gałek-Olsthoorn

Miejsce 25

Łącznie: 94,400

09.03 - Butterfly Cup - Halinów

⚪Karolina Krzyżak 2017 C

🥇 Miejsce 1

🟣Paulina Podgórska 2016 D

🥇 Miejsce 1

⚪Agata Wąchała 2015 PK

🥇 Miejsce 1

🟣Zuzanna Albrycht 2014 PK

🥇 Miejsce 1

⚪Konstancja Sibora-Urbaniak 2013 C Light

🥈 Miejsce 2

🟣Wiktoria Pacyńska 2012 C

🥉 Miejsce 3

⚪Zuzanna Maliszewska 2012 B

-Miejsce 4

🟣Pola Kochańczyk 2010 C Light

-Miejsce 4

⚪Natalia Szydłowska 2010 B

-Miejsce 4

🟣Maja Bieszke 2010 Bt

-Miejsce 6

⚪Oliwia Knop 2010 B

-Miejsce 7

09.03 Butterfly

16-17.03 - Tauron Mistrzostwa Polski Seniorek - Warszawa

16-17 MP

⚪Oleksandra Potas

Miejsce 6:

- Obręcz  24,500

- Piłka  27,900 - finał

- Maczugi 24,950 

- Wstązka 25,300 - finał

Łącznie: 102,450

- 4 Miejsce finał z piłką - 28.950

- 7 miejsce finał ze wstązką - 24.750

 

🟣Barbara Gałek-Olsthoorn

Miejsce 10:

- Obręcz  24,650

- Piłka  25,650

- Maczugi 24,400

- Wstązka 24,650 - finał odwołanie z powodu kontuzji

Łącznie: 99,350

Drużynowo miejsce 5 🤩 

23-24.03 - Turniej Młodości - Gdynia

23-24.03 Turniej Młodości

⚪Aleksandra Sadzińska

Miejsce  1:

- Piłka  25,100

- Maczugi 25,250

- Wstązka 24,750

Łącznie: 75,100

06.04 - Turniej Miedzynarodowy Tallinn Open - Tallinn

06.04 Tallinn

⚪Aleksandra Sadzińska

Miejsce 6:

- Piłka  24,900

- Maczugi 25,400 - 🥇 1 Miejsce

Łącznie: 50,300

09.04 - Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - Gdynia

09.04 MWP

⚪ Oleksandra Potas - Senior

🥇 Miejsce 1

🟣 Natalia Szydłowska - kl. I

Miejsce 12

⚪ Aleksandra Sadzińska - kl. II

🥇Miejsce 1

🟣 Zuzanna Maliszewska - kl. II - Debiuty

🥇 Miejsce 1

⚪Aniela Wąchocka - kl. MMM

🥇 Miejsce 1

 

🟣 Kaja Komor - kl. MMM

Miejsce 4

⚪ Mariia Latyntseva - kl. MMM

Miejsce 5

🟣 Kornelia Krzyżak - kl. MMM

Miejsce 8

⚪ Laura Maziarz - kl. MMM

Miejsce 15 

🟣Palina Kuzmich - Debiuty

🥇 Miejsce 1

Pola Wojtasik - Debiuty

🥈 Miejsce 2

🟣Paulina Klawiter-Piwowarska - Debiuty

Miejsce 5

⚪Nela Kochańczyk - Debiuty

Miejsce 7

🟣Nikola Żuralska - Debiuty

Miejsce 9

⚪Karolina Krzyżak - Debiuty

Miejsce 12

🟣Nina Żebrowska - Debiuty

Miejsce 18

⚪Kalina Iglik - Debiuty

Miejsce 19

🟣Rozalia Matera - Debiuty

Miejsce 22

⚪Eliza Kowalewska - Debiuty

Miejsce 24

🟣Aniela Wojtasik - Debiuty

Miejsce 26

⚪Zofia Ptach - Debiuty

Miejsce 30

bottom of page