top of page
Wyniki 2024
24-25.02 TPPS

24-25.02 - Tauron Puchar Polski Seniorek - Warszawa

⚪Oleksandra Potas

Miejsce 5:

- Obręcz  27,900 - Miejsce 5

- Piłka  24,200

- Maczugi 26,600 - Miejsce 5

- Wstązka 24,450 - Miejsce 5

Łącznie: 103,150

 

🟣Barbara Gałek-Olsthoorn

Miejsce 13:

- Obręcz  24,200

- Piłka  23,200

- Maczugi 24,300

- Wstązka 22,450

Łącznie: 94,150

02-03.03 - Puchar Prezydenta Miasta Gdyni - Gdynia

⚪ Fundacja Boomerang - Zespół I

Miejsce 4

Łącznie: 39,460

 

🟣 Fundacja Boomerang - Zespół II

Miejsce 8

Łącznie: 32,960

⚪ Aleksandra Sadzińska - Junior

Miejsce 2

- Obręcz 23,700 - 4 miejsce

- Maczugi 26,350 - 🥇 1 Miejsce

Łącznie: 

🟣 Oleksandra Potas - Senior

Miejsce 1

- Piłka 29,450 - 🥇 1 Miejsce

- Maczugi 26,250 - 🥇 1 Miejsce

Łącznie: 55,700

⚪ Nela Kochańczyk 2016 B

🥈Miejsce 2

- Taneczno-akrobatyczny 17,400

🟣 Palina Kuzmich 2016 A

Miejsce 6

- Taneczno-akrobatyczny 16,550

⚪ Maria Latyntseva 2016 A

🥉Miejsce 3

- Taneczno-akrobatyczny 17,400

🟣 Nikola Żuralska 2015 B

Miejsce 6

- Taneczno-akrobatyczny 16,550

⚪ Laura Maziarz 2015 B

🥈 Miejsce 2

- Taneczno-akrobatyczny 17,400

🟣 Pola Wojtasik 2015 B

Miejsce 7

- Taneczno-akrobatyczny 16,500

 

⚪ Paulina Klawiter-Piwowarska 2015 B

Miejsce 8

- Taneczno-akrobatyczny 15,950

🟣 Kaja Komor 2014 A

Miejsce 7

- Obręcz 17,900

- Piłka 17,550

Łącznie 35,450

⚪ Aniela Wąchocka 2014 A

Miejsce 5

- Obręcz 19,850

- Piłka 18,900

Łącznie 38,750

🟣 Kornelia Krzyżak 2014 B

Miejsce 6

- Taneczno-akrobatyczny 16,300

02-03.03 Gdynia

02-03.03 - Turniej Międzynarodowy FIG - Schmiden

02-03.03 Schmiden

⚪Barbara Gałek-Olsthoorn

Miejsce 25

Łącznie: 94,400

09.03 - Butterfly Cup - Halinów

⚪Karolina Krzyżak 2017 C

🥇 Miejsce 1

🟣Paulina Podgórska 2016 D

🥇 Miejsce 1

⚪Agata Wąchała 2015 PK

🥇 Miejsce 1

🟣Zuzanna Albrycht 2014 PK

🥇 Miejsce 1

⚪Konstancja Sibora-Urbaniak 2013 C Light

🥈 Miejsce 2

🟣Wiktoria Pacyńska 2012 C

🥉 Miejsce 3

⚪Zuzanna Maliszewska 2012 B

-Miejsce 4

🟣Pola Kochańczyk 2010 C Light

-Miejsce 4

⚪Natalia Szydłowska 2010 B

-Miejsce 4

🟣Maja Bieszke 2010 Bt

-Miejsce 6

⚪Oliwia Knop 2010 B

-Miejsce 7

09.03 Butterfly

16-17.03 - Tauron Mistrzostwa Polski Seniorek - Warszawa

16-17 MP

⚪Oleksandra Potas

Miejsce 6:

- Obręcz  24,500

- Piłka  27,900 - finał

- Maczugi 24,950 

- Wstązka 25,300 - finał

Łącznie: 102,450

- 4 Miejsce finał z piłką - 28.950

- 7 miejsce finał ze wstązką - 24.750

 

🟣Barbara Gałek-Olsthoorn

Miejsce 10:

- Obręcz  24,650

- Piłka  25,650

- Maczugi 24,400

- Wstązka 24,650 - finał odwołanie z powodu kontuzji

Łącznie: 99,350

Drużynowo miejsce 5 🤩 

23-24.03 - Turniej Młodości - Gdynia

23-24.03 Turniej Młodości

⚪Aleksandra Sadzińska

Miejsce  1:

- Piłka  25,100

- Maczugi 25,250

- Wstązka 24,750

Łącznie: 75,100

06.04 - Turniej Miedzynarodowy Tallinn Open - Tallinn

06.04 Tallinn

⚪Aleksandra Sadzińska

Miejsce 6:

- Piłka  24,900

- Maczugi 25,400 - 🥇 1 Miejsce

Łącznie: 50,300

09.04 - Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - Gdynia

09.04 MWP

⚪ Oleksandra Potas - Senior

🥇 Miejsce 1

🟣 Natalia Szydłowska - kl. I

Miejsce 12

⚪ Aleksandra Sadzińska - kl. II

🥇Miejsce 1

🟣 Zuzanna Maliszewska - kl. II - Debiuty

🥇 Miejsce 1

⚪Aniela Wąchocka - kl. MMM

🥇 Miejsce 1

 

🟣 Kaja Komor - kl. MMM

Miejsce 4

⚪ Mariia Latyntseva - kl. MMM

Miejsce 5

🟣 Kornelia Krzyżak - kl. MMM

Miejsce 8

⚪ Laura Maziarz - kl. MMM

Miejsce 15 

🟣Palina Kuzmich - Debiuty

🥇 Miejsce 1

Pola Wojtasik - Debiuty

🥈 Miejsce 2

🟣Paulina Klawiter-Piwowarska - Debiuty

Miejsce 5

⚪Nela Kochańczyk - Debiuty

Miejsce 7

🟣Nikola Żuralska - Debiuty

Miejsce 9

⚪Karolina Krzyżak - Debiuty

Miejsce 12

🟣Nina Żebrowska - Debiuty

Miejsce 18

⚪Kalina Iglik - Debiuty

Miejsce 19

🟣Rozalia Matera - Debiuty

Miejsce 22

⚪Eliza Kowalewska - Debiuty

Miejsce 24

🟣Aniela Wojtasik - Debiuty

Miejsce 26

⚪Zofia Ptach - Debiuty

Miejsce 30

02-05 GRS

02-05.05 - Gdynia Rhythmic Stars & Baltic Junior Cup

⚪ Oleksandra Potas - Senior

Miejsce 5

Piłka: 22,550 - Miejsce 1 🥇

Wstążka: 26,700 - Miejsce 3 🥉

Łącznie: 49,250

🟣 Aleksandra Sadzińska - 2011

Miejsce 5

Obręcz: 24,850

Maczugi: 24,750

Łącznie: 49,600

⚪ Aniela Wąchocka - 2014

Miejsce 6

Taneczny: 17,950

Obręcz: 20,100

Łącznie: 38,050

🟣 Kaja Komor - 2014

Miejsce 14

Taneczny: 18,250

Obręcz: 17,150

Łącznie: 35,400 

⚪ Laura Maziarz - 2015

Miejsce 14

Taneczny: 17,500

Obręcz: 17,00

Łącznie: 34,500

 

🟣 Mariia Latyntseva - 2016

🥉 Miejsce 3

Taneczny: 17,700

⚪ Palina Kuzimch - 2016

Miejsce

Taneczny: 17,050

🟣 Nela Kochańczyk - 2016

Miejsce 11

Taneczny: 16,000

10-12.05 - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Trzebnica

10-12.05 OOM

⚪Aleksandra Sadzińska

Miejsce 2 🥈

- Obręcz 24.900

- Piłka  25,800

- Maczugi 25,000

- Wstążka 22,100

Łącznie: 97.800

Finały:

🥈 Piłka 25,250 - Miejsce 2

🥇 Maczugi 25,500 - Miejsce 1

18-19.05 - Boomerang Rumia Cup - Rumia

18 05 BRC

⚪Karolina Krzyżak - 2017 B
Miejsce 3 🥉


🟣Eliza Kowalewska - 2017 Pierwszy Krok
Miejsce 2 🥈


⚪Mariia Latyntseva - 2016 A
Miejsce 5


🟣Nela Kochańczyk - 2016 B 
Miejsce 4


⚪Palina Kuzmich - 2016 B
Miejsce 2 🥈


🟣Paulina Podgórska - 2016 C-Light
Miejsce 1 🥇


⚪Aniela Wojtasik - 2016 C-Light
Miejsce 3


🟣Nina Żebrowska - 2016 Pierwszy Krok
Miejsce 2 🥈


⚪Kalina Iglik - 2016 Pierwszy Krok
Miejsce 3 🥉


🟣Rozalia Materak - 2016 Pierwszy Krok
Miejsce 7


⚪Zofia Ptach - 2016 Pierwszy Krok
Miejsce 8


🟣Aryna Petsukha - 2016 Pierwszy Krok
Miejsce 9

 

Laura Maziarz - 2015 B
Miejsce 1 🥇


🟣Pola Wojtasik - 2015 B
Miejsce 2 🥈


Nikola Żuralska - 2015 B
Miejsce 10 


🟣Paulina Klawiter-Piwowarska - 2015 B
Miejsce 11 


⚪Maja Szumny - 2015 C-Light
Miejsce 5


🟣Agata Wąchała -2015 C-Light
Miejsce 9


⚪Aniela Wąchocka - 2014 A
Miejsce 5


🟣Kornelia Krzyżak - 2014 B
Miejsce 3 🥉


⚪Zuzanna Albrycht - 2014 Pierwszy Krok
Miejsce 5

🟣Zuzanna Maliszewska - 2012 B
Miejsce 7

⚪Wiktoria Pacyńska - 2012 C-Light
Miejsce 4

🟣Aleksandra Sadzińska - 2011 A
Miejsce 1 🥇

⚪Natalia Szydłowska - Junior B
Miejsce 4

🟣Oliwia Knop - Junior C
Miejsce 10

⚪Maja Bieszke - Junior C
Miejsce 2 🥈

🟣Pola Kochańczyk - Junior C-Light
Miejsce 1 🥇

25.05 - Sosnowiec Cup

25.05 Sosnowiec

⚪Aniela Wąchocka

Miejsce 2 🥈

🥉 Obręcz  - Miejsce 3

🥉- Piłka - Miejsce 3

06-07.06 - Puchar Prezesa PZG - Szamotuły

06.06 PP PZG

⚪Kaja Komor

Miejsce 25

- Taneczny 17,850

- Obręcz 19,350

Łącznie: 37,200

- Piłka - miejsce 29

⚪Aniela Wąchocka

Miejsce 46

- Taneczny 16,800

- Obręcz 18,450

Łącznie: 35,250

- Piłka - miejsce 27

⚪Kornelia Krzyżak

Miejsce 65

- Taneczny 15,650

- Obręcz 17,350

Łącznie: 33,000

07.06 - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek - Szamotuły

07.06 MMM

⚪Zespół I - Układy Zbiorowe - Strefa A

Miejsce 3 🥉

15-16.06 - Ogólnopolskie Zawody Juniorek i Seniorek - Gdynia

15-16.06 OOJS

⚪Oleksandra Potas

Miejsce 1  🥇

- Obręcz 29,200

- Piłka  27,550

- Maczugi 26,950

- Wstążka 27,100

Łącznie: 110,800

bottom of page