O nas.jpeg

O Klubie

Fundacja Boomerang zaÅ‚ożona zostaÅ‚a z pasji do promowania aktywnego i zdrowego stylu życia wÅ›ród dzieci. NaszÄ… misjÄ… jest rozwijanie umiejÄ™tnoÅ›ci mÅ‚odych osób poprzez zajÄ™cia z gimnastyki artystycznej, wzbogacone o elementy taÅ„ca i akrobatyki. Wierzymy, że poÅ‚Ä…czenie tych dyscyplin jest kluczem do wszechstronnego rozwoju naszych podopiecznych.

Nasze Zajęcia

Podczas treningów w Fundacji Boomerang, doÅ›wiadczeni trenerzy dbajÄ… o rozwój koordynacji ruchowej dzieci, podnoszÄ… ich umiejÄ™tnoÅ›ci taneczne i uczÄ…, jak ważna jest prawidÅ‚owa postawa ciaÅ‚a. Nasze zajÄ™cia skupiajÄ… siÄ™ na rozwijaniu kreatywnoÅ›ci

i wytrwaÅ‚oÅ›ci, które sÄ… niezbÄ™dne do osiÄ…gania wyznaczonych celów - zarówno na macie, jak i w życiu codziennym.

Nasz ZespóÅ‚

ZaÅ‚ożycielkami Fundacji sÄ… dwie wybitne Reprezentantki Polski, uczestniczki Igrzysk Olimpijskich w Atenach - Anna MroziÅ„ska i Aleksandra Wójcik. To one, wraz z zespoÅ‚em wysoko wykwalifikowanych trenerów - byÅ‚ych mistrzyÅ„ Polski

i reprezentantek kraju na arenach międzynarodowych, przekazują swoje doświadczenie i pasję młodym gimnastyczkom.

Dołącz do nas!

W Fundacji Boomerang każde dziecko znajdzie przestrzeÅ„ do rozwoju swoich talentów i umiejÄ™tnoÅ›ci. Zapraszamy do wspólnej przygody z gimnastykÄ… artystycznÄ…, gdzie każdy trening to krok w stronÄ™ zdrowszego i bardziej aktywnego stylu życia.

• TikTok

omkisiomki bez obrysu.png