top of page

Anna Mrozińska Dołącza do Sędziów Igrzysk Olimpijskich w Paryżu 2024

Z nieukrywaną dumą ogłaszamy, że Anna Mrozińska, prezes i trenerka naszego klubu, została oficjalnie powołana do składu sędziowskiego na Igrzyska Olimpijskie, które odbędą się już za kilka miesięcy w Paryżu. Jest to wyjątkowe wyróżnienie nie tylko dla Pani Ani, ale również dla całej polskiej społeczności gimnastycznej, potwierdzające jej niezwykłe kompetencje i doświadczenie w tej dyscyplinie sportu.


Igrzyska Olimpijskie w Paryżu zapowiadają się jako jedno z najbardziej ekscytujących wydarzeń sportowych nadchodzących lat. Francuska stolica, która już wcześniej była gospodarzem tej prestiżowej imprezy, szykuje się do zaprezentowania świata w nowej, zrównoważonej odsłonie, z naciskiem na innowacyjność i ekologię. Organizatorzy obiecują, że Igrzyska będą wyjątkowe pod wieloma względami, łącząc tradycję z nowoczesnością.


To nie będą pierwsze Igrzyska Olimpijskie w karierze Pani Ani - już jako zawodniczka, miała zaszczyt reprezentować Polskę na Igrzyskach Olimpijskich w Atenach w 2004 roku w układach zespołowych.

Jej kariera trenerska jest równie imponująca, z licznymi medalami Mistrzostw Polski zdobytymi przez jej podopieczne we wszystkich kategoriach wiekowych. Wśród jej najbardziej utytułowanych zawodniczek znajduje się Natalia Kozioł, dwukrotna Mistrzyni Polski Juniorek oraz trzykrotna Mistrzyni Polski Seniorek, która reprezentowała nasz kraj na Mistrzostwach Świata i Europy.


W latach 2018 – 2020 Anna była trenerką Kadry Narodowej Seniorek w układach zespołowych, doprowadzając polski zespół do finału Mistrzostw Europy i Pucharów Świata.


Jest również założycielką i prezesem naszej Fundacji, gdzie nieustannie pracuje nad rozwojem młodych talentów gimnastycznych.


Jej powołanie do składu sędziowskiego na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu jest potwierdzeniem ogromnej wiedzy, doświadczenia oraz niezachwianego zobowiązania do sportu. Jesteśmy przekonani, że wniesie do zawodów swoje unikalne spojrzenie i sprawiedliwość, pomagając w ocenie przyszłych olimpijskich talentów.


Gratulujemy Pani Ani tego wyjątkowego osiągnięcia i z niecierpliwością czekamy na jej wkład w sukces Igrzysk Olimpijskich - Paryż 2024.95 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page