top of page

Sukces Boomeranga: Dwie Zawodniczki w Kadrze Narodowej 2024

Z ogromną dumą i radością informujemy, że nasz upór, ciężka praca i nieustępliwość w dążeniu do celu przyniosły spektakularne efekty! Z Warszawy, napłynęła wspaniała wiadomość: Polski Związek Gimnastyczny ogłosił listę zawodniczek powołanych do Kadry Narodowej na rok 2024, a na tej prestiżowej liście znalazły się nazwiska dwóch reprezentantek Boomeranga!


  1. Aleksandra Sadzińska - młoda, ale już niezwykle utalentowana juniorka młodsza, która swoją siłą, gracja i determinacją zyskała uznanie na krajowej arenie gimnastycznej.

  2. Barbara Gałek-Olsthoorn - doświadczona seniorka, która nie tylko prezentuje niebywałe umiejętności, ale również jest inspiracją dla młodszych zawodniczek, dowodząc, że pasja i ciężka praca mogą prowadzić do osiągnięć na najwyższym poziomie.


Te nominacje to nie tylko osobisty triumf Aleksandry i Barbary, ale także dowód na wysoki standard szkolenia i profesjonalizm naszego klubu Boomerang. Praca, którą wykonują nasze zawodniczki i trenerki, jest przykładem poświęcenia, determinacji i nieustającej pasji do sportu.


Gratulujemy tego znaczącego osiągnięcia i już teraz z niecierpliwością czekamy na ich kolejne sukcesy.
26 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page