top of page

Pierwsze starty i wyzwania: podsumowanie ostatnich wydarzeń w naszym klubie

Luty to czas pierwszych startów w sezonie, które zawsze są dla nas wielką niewiadomą . Jednocześnie, każde wydarzenie sportowe przynosi nowe wyzwania, wymagające od nas ciągłej pracy i szukania nowych rozwiązań. Co wydarzyło się w ciągu ostatniego miesiąca?


 

Zimowy obóz sportowy w Giżycku: czas wzmacniania ducha zespołowego


Z wielką radością i satysfakcją możemy ogłosić zakończenie naszego corocznego zimowego obozu sportowego, który tym razem odbył się w malowniczym Giżycku. Jak co roku, był to dla naszych zawodniczek nie tylko czas intensywnych treningów i szlifowania formy przed nadchodzącym sezonem startowym, ale również okazja do budowania silnych więzi i ducha zespołowego. Zajęcia treningowe, od kondycji po technikę i układy, przeplatały się z wieczornymi zabawami integracyjnymi, tworząc niezapomnianą atmosferę współpracy i wzajemnego wsparcia. Wszystko to jest fundamentem naszych przygotowań do tak ważnych wydarzeń jak Puchar Polski Seniorek oraz Puchar Prezydenta Miasta Gdyni. Team Spirit w Boomerangu jest tak samo ważny jak praca wykonywana na macie!


 

Anna Mrozińska: od zawodniczki do sędziego na Igrzyskach Olimpijskich


Jesteśmy bardzo dumni, że Anna Mrozińska, prezes i trenerka naszego klubu, została wybrana do zespołu sędziowskiego nadchodzących Igrzysk Olimpijskich w Paryżu. To wyjątkowe wydarzenie oznacza jej powrót na olimpijską arenę po dwóch dekadach. Jej doświadczenie i pasja do sportu, które wcześniej pozwoliły jej reprezentować nasz kraj na Igrzyskach Olimpijskich w Atenach, teraz będą służyć w roli sędziego. Jest to dla nas wszystkich ogromny zaszczyt i dowód uznania nie tylko dla Pani Ani, ale i dla całego naszego klubu.


 

Aleksandra Sadzińska: obiecująca gwiazda wyróżniona na gali sportu


Z ogromną przyjemnością informujemy, że Aleksandra Sadzińska, jedna z naszych najbardziej obiecujących zawodniczek, została wyróżniona na Gali Sportu - Rumia 2023. Tytuł Najlepiej Zapowiadającego Się Zawodnika Młodego Pokolenia jest potwierdzeniem talentu, ciężkiej pracy i poświęcenia, jakie Ola wkłada w każdy trening i start. To wyróżnienie dodaje skrzydeł nie tylko jej, ale i całemu naszemu zespołowi, inspirując do dalszych wysiłków i osiągania nowych sukcesów.


 

Tauron Puchar Polski Seniorek: ważne lekcje i perspektywy


Zakończenie Tauron Pucharu Polski Seniorek stanowiło dla nas ważny moment refleksji i analizy. Pierwszy start w tym sezonie pokazał nam, nad czym musimy pracować w najbliższych tygodniach. Oleksandra Potas, zajmując 5 miejsce z najlepiej wykonanym układem z obręczą oraz Barbara Gałek-Olsthoorn, zajmując miejsce 13, dały z siebie wszystko. Jesteśmy dumni z ich wyników i determinacji. Wiemy już nad czym musimy pracować i pełne zapału wracamy do Rumi. Gratulacje należą się również naszym trenerkom, które nieustannie wspierają nasze zawodniczki w dążeniu do jak najlepszego wykonania układów.


 

Gdynia Rhythmic Stars & Baltic Junior Cup sportową Imprezą Roku 2023 w Gdyni


W Gdyni też świętujemy! Tym razem podczas Gali Sportu w Gdyni Imprezą Roku zostało wydarzenie, którego Dyrektorem jest nasza Prezes - Anna Mrozińska. To wyróżnienie to efekt ciężkiej pracy, pasji i poświęcenia wielu ludzi związanych nie tylko z trójmiejską, ale także z polską gimnastyką. Nasza wspólna przygoda i zaangażowanie przyniosły niesamowite rezultaty, które teraz możemy świętować wspólnie.


 

Co przyniesie marzec?

Marzec zapowiada się jako miesiąc pełen intensywnych emocji i wyzwań, zarówno dla naszych zawodniczek, jak i trenerów. Rozpocznie się od startu w Pucharze Prezydenta Miasta Gdyni oraz w Międzynarodowym Turnieju FIG w Schmiden, odbywającymi się równocześnie w pierwszy weekend miesiąca. Następnie, z niesłabnącym zapałem, przemieścimy się do Halinowa na Butterfly Cup, a po nim bezpośrednio do Warszawy, aby zmierzyć się z Tauron Mistrzostwami Polski Seniorek. Następnie zawodniczki i trenerzy wkroczą w kolejne etapy rywalizacji na Turnieju Młodości i przygotowania do Świąt Wielkanocnych.

Dodatkowo, nasze trenerki, Maria i Anna Mrozińskie, będą reprezentować nasz klub na arenie międzynarodowej jako sędziowie w prestiżowych turniejach. Ich obecność na zawodach w Niemczech, Hiszpanii, Grecji i Francji podkreśla nie tylko ich kompetencje, ale i międzynarodowy prestiż naszego klubu.

Ten miesiąc będzie prawdziwym testem naszej wytrzymałości, umiejętności adaptacji i ducha zespołowego, a sukcesy, które mamy nadzieję odnieść, będą świadectwem naszej ciężkiej pracy i poświęcenia.
94 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page