top of page

Podsumowanie Stycznia

Styczeń to zawsze wyjątkowy czas w naszym klubie, pełen intensywnych treningów, nowych układów, a przede wszystkim wspólnych chwil spędzonych na rozwijaniu naszych pasji. Ostatni miesiąc nie był wyjątkiem – od zimowego obozu sportowego w Giżycku po udział w 32. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, nasze zawodniczki nie tylko rozwijały swoje umiejętności, ale także angażowały się w ważne społeczne inicjatywy.


 

Zimowy Obóz Sportowy w Giżycku – Przygotowania do Sezonu Startowego


Jak co roku, nasz klub zorganizował zimowy obóz sportowy, tym razem w malowniczym Giżycku. Dla naszych zawodniczek jest to zawsze czas intensywnych treningów i szlifowania formy przed nadchodzącym sezonem startowym, w tym ważnymi wydarzeniami jak Puchar Polski Seniorek oraz Puchar Prezydenta Miasta Gdyni. Dni wypełnione są różnorodnymi aktywnościami – od treningów kondycyjnych, przez zajęcia techniczne, po szlifowanie układów. Nie mniej ważne są wieczorne zabawy integracyjne, które stanowią okazję do wzmocnienia więzi między zawodniczkami i stworzenia silnego ducha zespołowego. To właśnie te momenty, gdy wspólnie pracujemy nad swoimi słabościami i cieszymy się z każdego postępu, budują nasz zespół.


 

32. Finał WOŚP


Niezapomnianym wydarzeniem stycznia był również nasz udział w 32. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W ramach tej wspaniałej inwencji, nasze zawodniczki miały okazję zaprezentować swoje umiejętności podczas pokazów organizowanych przez sztab w Rumi. Było to dla nas ogromne wyróżnienie i świetna okazja do pokazania szerszej publiczności tego, nad czym pracujemy na co dzień.

WOŚP, jak co roku, zachwyca swoją energią i pozytywnym przesłaniem. Udział w tym wydarzeniu to nie tylko możliwość wsparcia szczytnej inicjatywy, ale też szansa na integrację z lokalną społecznością i promowanie zdrowego stylu życia.


 

A co nas czeka w Lutym?


Nadchodzący miesiąc będzie czasem pierwszych sprawdzianów pokazujących nam jak przepracowaliśmy zimę. Starty rozpoczną w Warszawie nasze Seniorki, które zweryfikują swoją pracę w okresie zimowym podczas Pucharu Polski.

149 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page