top of page

Marzec - miesiąc wyzwań

Marzec był dla nas wyjątkowo intensywnym miesiącem. Nasze trenerki nie miały chwili wytchnienia, ponieważ prawie każdy weekend spędziły na zawodach

z naszymi zawodniczkami lub za granicą, sędziując Turnieje oraz Puchary Świata. Dodatkowo, mieliśmy przyjemność uczestniczyć aż w pięciu startach, co świadczy o niesłabnącym zapale i determinacji naszych zawodniczek.


 

Puchar Prezydenta Miasta Gdyni


Podczas "Pucharu Prezydenta Miasta Gdyni", nasza reprezentacja składała się z 12 zawodniczek. Oleksandra Potas w kategorii Senior, zachwyciła swoim występem, zdobywając pierwsze miejsca w wieloboju oraz w układach z piłką i maczugami. Aleksandra Sadzińska, startująca w kategorii 2011 A, również nie zawiodła, zajmując drugie miejsce w wieloboju i pierwsze w układzie z maczugami.

Nasze najmłodsze zawodniczki, startujące w układach zespołowych, pokazały wielkie serce i determinację, zdobywając czwarte i ósme miejsce. W poszczególnych kategoriach wiekowych w układach indywidualnych również wykazały się niezwykłym talentem i zaangażowaniem, zdobywając liczne medale oraz zajmując wysokie miejsca.

 

Międzynarodowy Turniej FIG Schmiden


Międzynarodowy Turniej FIG Schmiden był kolejną okazją, aby nasze zawodniczki mogły zmierzyć się z międzynarodową konkurencją. Barbara Gałek-Olsthoorn, reprezentując nasz klub, zajęła 25 miejsce, co jest wynikiem godnym podziwu na tak prestiżowym turnieju. Dodać trzeba, że Basia startowała pod flaga Niderlandów, reprezentując ten kraj podczas zawodów.

 

Butterfly Cup

9 marca ostatnia grupa naszych zawodniczek rozpoczęła sezon startowy podczas Butterfly Cup. I od razu pokazały klasę, zdobywając kolejne medale i wysokie lokaty. Karolina Krzyżak, Paulina Podgórska, Agata Wąchała

i Zuzanna Albrycht nie miały sobie równych, zdobywając pierwsze miejsca

w swoich kategoriach.

 

Tauron Mistrzostwa Polski Seniorek


Mistrzostwa Polski Seniorek w Warszawie były pierwszym, w tym sezonie, tak ważnym wydarzeniem w tegorocznym kalendarzu startowym. Oleksandra Potas

i Barbara Gałek-Olsthoorn, reprezentujące nasz klub, zaprezentowały wysoki poziom sportowy plasując się drużynowo na 5 miejscu w Polsce. Indywidualnie - Oleksandra Potas, szczególnie po swoim wyjątkowym występie z piłką, zdobyła wysokie, 5 miejsce w wieloboju, poprawiając ten występ w finale, w którym zajęła miejsce 4.


Jest to nie tylko wspaniały indywidualny wynik Saszy, ale także ogromny krok naprzód dla naszego klubu. Poprawa o aż 8 miejsc w porównaniu do zeszłego roku jest czymś wartym odnotowania – to dowód na niesamowitą determinację

i ciężką pracę naszej zawodniczki oraz klubowych trenerów.


 

Turniej Młodości w Gdyni


Zakończenie miesiąca to kolejny start w Gdyni. Występ Oli podczas Turnieju Młodości nie zawiódł oczekiwań. To był kolejny udany start, zakończony zdobyciem kompletu medali przez Aleksandrę Sadzińską - złoto w wieloboju, piłce i maczugach oraz srebro we wstążce. To wspaniałe osiągnięcie, które nie tylko podkreśla talent Oli, lecz także stanowi dowód na nieustający rozwój naszego klubu.


 

A co w kwietniu?

Kwiecień będzie maratonem startowym dla Aleksandry Sadzińskiej - Występ na międzynarodowym turnieju w Tallinnie oraz Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodziezy klasy II to tylko początek bardzo intensywnego okresu dla tej zawodniczki. Dodatkowo wszystkie Boomerangowiczki sprawdą sie podczas Mistrzostw Województwa Pomorskiego, które odbędą sie 9 kwietnia w Gdyni.81 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page