O nas.jpeg

O Klubie

Fundacja Boomerang założona została z pasji do promowania aktywnego i zdrowego stylu życia wśród dzieci. Naszą misją jest rozwijanie umiejętności młodych osób poprzez zajęcia z gimnastyki artystycznej, wzbogacone o elementy tańca i akrobatyki. Wierzymy, że połączenie tych dyscyplin jest kluczem do wszechstronnego rozwoju naszych podopiecznych.

Nasze Zajęcia

Podczas treningów w Fundacji Boomerang, doświadczeni trenerzy dbają o rozwój koordynacji ruchowej dzieci, podnoszą ich umiejętności taneczne i uczą, jak ważna jest prawidłowa postawa ciała. Nasze zajęcia skupiają się na rozwijaniu kreatywności

i wytrwałości, które są niezbędne do osiągania wyznaczonych celów - zarówno na macie, jak i w życiu codziennym.

Nasz Zespół

Założycielkami Fundacji są dwie wybitne Reprezentantki Polski, uczestniczki Igrzysk Olimpijskich w Atenach - Anna Mrozińska i Aleksandra Wójcik. To one, wraz z zespołem wysoko wykwalifikowanych trenerów - byłych mistrzyń Polski

i reprezentantek kraju na arenach międzynarodowych, przekazują swoje doświadczenie i pasję młodym gimnastyczkom.

Dołącz do nas!

W Fundacji Boomerang każde dziecko znajdzie przestrzeń do rozwoju swoich talentów i umiejętności. Zapraszamy do wspólnej przygody z gimnastyką artystyczną, gdzie każdy trening to krok w stronę zdrowszego i bardziej aktywnego stylu życia.

• TikTok

omkisiomki bez obrysu.png