top of page

Kwiecień: Miesiąc Pełen Sportowych Emocji

Kwiecień przyniósł nam wiele emocji . W tym miesiącu nasz klub świętował nie tylko sukcesy na arenie międzynarodowej, ale również podczas występów na większych ogólnopolskich i lokalnych wydarzeniach sportowych.

 

Międzynarodowe Podejście: Tallin Open


Nasza Aleksandra Sadzińska rozpoczęła sezon międzynarodowych zawodów od udziału w Turnieju Międzynarodowym Tallin Open. Jej występy jak zawsze pełne były emocji i przyniosły znakomite wyniki:

  • W wieloboju zajęła szóste miejsce,

  • Zdobyła złoto w układzie z maczugami


Aleksandra Sadzińska, mimo swojego młodego wieku, już teraz wykazuje się niezwykłą dojrzałością zarówno podczas treningów, jak i poza salą gimnastyczną. Jej zdyscyplinowanie i profesjonalne podejście do sportu przynosi efekty, co doskonale widać po jej ostatnich osiągnięciach.

 

Występy na Wydarzeniach Koszykarskich


Nasze gimnastyczki miały również okazję zaprezentować się szerszej publiczności gdynskiej podczas dwóch ważnych meczów koszykarskich:

  • Mecz Mistrzostw Polski U17, na zaproszenie Gdyńskiej Akademii Koszykówki,

  • Mecz ligowy ekstraklasy koszykarzy, na zaproszenie KGS Arki Gdynia


Podczas obu wydarzeń nasze gimnastyczki miały możliwość nie tylko obejrzenia emocjonujących rozgrywek, ale również zaprezentowania swoich umiejętności przed zupełnie inną niż zawsze publicznością. To ważne dla nas, by pokazywać się i promować gimnastykę artystyczną, co przyczynia się do zwiększenia zainteresowania tą piękną dyscypliną sportu. Wykorzystując takie okazje, możemy nie tylko zachęcać młodych ludzi do aktywności fizycznej, ale również pokazywać gimnastykę jako sport, który łączy w sobie siłę, grację i unikalne umiejętności.

 

Lokalne Triumfy: Mistrzostwa Województwa Pomorskiego


Za nami Mistrzostwa Województwa Pomorskiego. Starty możemy uznać za niezwykle udane - przywozimy z nich 6 medali - 5 złotych i 1 srebrny.

Serdecznie gratulujemy naszym zawodniczkom i mamy nadzieję, że ten sukces będzie kołem napędowym do ciężkiej pracy!

Musimy dodać również, że te lokalne zawody były pierwszymi startami dla naszych 5 zawodniczek, które właśnie uczyniły pierwszy krok w kierunku profesjonalnej kariery sportowej. Jesteśmy niesamowicie dumne z całej piątki!

 

Droga do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży


Aleksandra Sadzińska zakończyła miesiąc, osiągając kolejny ważny cel – zakwalifikowała się do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbędzie się w Trzebnicy w drugi weekend maja. Zawody te będą najważniejszym startem w tym półroczu dla Oli, stanowiąc kulminacyjny punkt jej sportowych wysiłków. Trzymamy kciuki za spokojne przygotowania i już teraz nie możemy się doczekać tego startu

 

Maj Pełen Wydarzeń Sportowych!


Maj zbliża się wielkimi krokami, a z nim emocje sportowe sięgają zenitu! Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tych wyjątkowych chwil, organizując i uczestnicząc w wydarzeniach, które na długo pozostaną w pamięci uczestników oraz kibiców.

Co nas czeka?

  • Gdynia Rhythmic Stars & Baltic junior Cup

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

  • Boomerang Rumia Cup


33 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page